Pravidla stránek

1. Provozovatel stránek nenese zodpovědnost za jakoukoliv újmu způsobenou používáním stránek a souvisejících služeb. Veškerý obsah má čistě informativní charakter a uživatel jej používá na vlastní zodpovědnost a na vlastní nebezpečí, na základě vlastního uvážení.

2. Uživatel souhlasí, že nebude využívat obsahu stránek a souvisejících služeb k páchání trestné činnosti, či jiným způsobem porušovat platné zákony České republiky.

3.1 Autor stránek se nezavazuje k vyřízení / zodpovězení všech zaslaných e-mailů.

3.2 Pisatelé souhlasí s možným uveřejněním svých elektronických dopisů (e-mailů), aniž by se jich autor stránek musel výslovně tázat.

4. a) Kopírování, nebo přebírání jakéhokoliv obsahu těchto stránek na jiné internetové stránky bez souhlasu autora je zakázáno.

4. b) Kopírování obsahu stránek je možné pouze po osobní domluvě s výslovným souhlasem autora.

5. Diskuse jsou moderované: příspěvky čtenářů porušující pravidla stránek, urážlivé, obsahující reklamu, netýkající se tématu, či jiným způsobem nevhodné budou mazány.

6. Zodpovědnost za příspěvek vložený do diskuze nese vždy pisatel daného příspěvku.

7. Uživatel těchto stránek jejich používáním souhlasí se stanovenými podmínkami. Nesouhlasí-li s jakýmkoliv bodem podmínek, nechť opustí tyto stránky.

Reklamy