Postup zappingu

Osobně provádím zapping následujícím způsobem:

Elektrody obalím navlhčeným bavlněným návlekem (ubrouskem, toaletním papírem). Čím víc vody, tím víc adidas.

Přiložím elektrodu na tvář (mohu držet v ruce – neovlivním krční mandle, nosní dutiny)), druhou umístím pod koleno – vhodnější je ploska nohy – prostě na ni šlápnu.

Je potřeba dávat pozor, aby byly návleky stále alespoň trochu vlhké, jinak hrozí spálení kůže. Jednou jsem ho nechal vyschlý asi hodinu a objevil pod kolenem luxusní spáleninu. U plosky nohy je toto riziko menší, spáleniny bývají palčivější.

Občas je vhodné do zappingu zahrnout detoxy: programy pro podporu látkové výměny, tvorbu lymfy, pročištění čistících orgánů. Dobré pro odvod toxinů po likvidaci potvor. Po pořádné „house-párty“ je potřeba uklidit. Dobré pít hodně čisté vody, tělo si o ni většinou řekne.

Během působení námi protéká relativně slabý elektrický proud. Ten jde z bodu A do bodu B, takže může, ale nemusí být nutné k likvidaci potvor prohazování kombinace tvář & chodidlo:

Neprohazuji strany! Vezmu dvě pásky – modrou a červenou. Označím elektrody a pamatuji si: záporná = levá, kladná = pravá.

Z levé tváře zápornou elektrodu přesunu pod levé koleno, z pravého kolena si kladnou elektrodu přitisknu na pravou stranu tváře. Spustím vybraný program a začnu něco pěkného číst.

Nízké frekvence (do 5 000 Hz) jsou opravdu cítit – u generátoru s maximální frekvencí 20 000 Hz je vhodné přiloženým programem přepočítat původní frekvence do oblasti 15 000 – 20 000 Hz.

Zvolím program, nechám jej působit alespoň 10 minut.
Udělám dvacetiminutovou přestávku.
Tenhle postup ještě dvakrát opakuji.
To vše zopakuji třikrát s dvoudenními pauzami.

Jednou po mě chtěli známí, abych jim pustil pár věcí… No a jak šel čas, tak někoho napadlo – když ten generátor je ovládaný přes PC, tak do něj nemusíte pouštět předvolené programy (obdélníky s určitou frekvencí), ale prakticky libovolný signál.

Zjistili jsme, že hudba se dá vnímat více způsoby, než jenom sluchem…

Uvedl jsem to spíše jako odstrašující příklad. Proč?
Protože je vhodné používat pouze to o čem vím, že mi nemůže ublížit.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s