Programujeme sami sebe

Hotový destruktivní program je dobré zbavit emotivního náboje a přestat v něj věřit. K tomu nám pomůže program s opačným smyslem, v nějž se budeme naopak snažit uvěřit a zvyšovat jeho emotivní náboj – postupně jím nahradit původní.

Vhodnými afirmacemi můžeme nahrazovat stávající programy, jež nám z nějakého důvodu nevyhovují (způsobují problémy), případně do sebe vkládat / zapisovat nové, konstruktivní programy.

Je velmi dobré jim uvěřit (přijmout je za součást sebe sama).
Doporučuje se jejich mnohonásobné opakování (nahlas může mít větší efekt, než v duchu), současně bysme měli vyvolávat / pociťovat silnější (konstruktivní / radostné) emoce.
Nebo se nejprve uvést do excitovaného stavu (vysokoenergetického, vzrušeného, velice silné prožívání emocí – euforie) a poté začít opakovat afirmace (případně na ně euforii přímo navázat).

Občas může (s vaším svolením) programy vložit nějaký léčitel / osobnost, ale spíš bych se tomu vyvaroval, programy byste měli vytvořit ideálně sami. Léčitel vám může pouze navrhnout afirmace, které by použil na vašem místě (rezonují s jeho povahou) – lze z nich vycházet, ale konkrétní podobu by si měl vytvořit každý sám.

Různé „osobnosti“ vám mohou VELMI ublížit (zvlášť co se týče různých zasvěcení).
Kromě podvodníků může být problém i v samotném systému  (nebo jeho filosofii): zjistěte si o něm pár věcí, zapojte selský rozum, případně intuici („Je pro mě … dobré?“ většinou lze zpozorovat nějaký pocit (pokud zastavíte NBM), nebo i když se okolo souvisejících věcí jen motáte, „jak to na mě působí“).
Když vás někdo přemlouvá, většinou k tomu má osobní důvody – zjistěte si nejdříve co nejvíc o tom, do čeho vás chce navrtat.

Pokud si nejste zcela jistí je-li to pro vás bezpečné: ruce pryč. Mohlo by vás to stát mnohem víc, než „jen“ relativně tučný obnos…
Kde se točí velké peníze a zároveň velké sliby, čuchejte zradu – buďte obzvlášť opatrní, může jít o něco prospěšného, ale mnohdy je tomu přesně naopak.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s