Nabíjení čaker

Dalším způsobem je dobíjení se energií skrze čakry.

Většinou se používá 7 hlavních na páteři. Při pohledu zvenku jde o jakýsi “ trychtýřek “ jenž se otáčí a skrz který do nás proudí energie.

S otáčením je problém: někteří autoři uvádí směr otáčení pravotočivý, jiní střídavý (u muže spodní kořenová čakra pravotočivá, směrem vzhůru se to střídá, u ženy naopak – levotočivá, pravotočivá… ).
Pak jsou rozdílné pohledy na pravotočivost a levotočivost.

Zkrátka mám v tom bordel a stará zásada zní, že čemu nerozumím, do toho nestrkám prsty. Samozřejmě, že první věc, kterou jsem udělal byla zběsilá vizualizace podle prvního návodu, na který jsem narazil. Postupem času mi došlo, že to asi nebylo zrovna nejmoudřejší rozhodnutí…

Vzhledem k tomu, že tomu až tak dobře nerozumím, nepředstavuji si směr otáčení jednotlivých trychtýřků – pouze jak skrze ně proudí bílá konstruktivní energie.
Správně by si měl člověk vizualizovat jejich správné roztočení a jak skrze ně začíná čím dál rychleji protékat konstruktivní energie.

Obvykle se zaměřím na místo každé čakry zvlášť. Představím si, jak skrze ni protéká bílá konstruktivní energie (z kosmu). Jdu směrem nahoru po páteři. Nakonec si představím proudy energií protékající skrz všechny čakry. 
Většinou potom velice rychle usnu a ráno bývám nabitější energií, než obvykle… A možná spím o nějakou tu hodinu méně 😉

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s