Křišťálová nádoba

Potřebujete-li doplnit rychle energii, výborným způsobem je metoda zvaná křišťálová nádoba.

Zabere vám zhruba 5 – 15 minut (samozřejmě dobu můžete prodloužit).
Ideální je to provádět po východu slunce.

Zamiřte pohledem na slunce. Trochu přimhuřte oči – zkuste uvidět sluneční paprsek směřující přímo k vám. Představte si své tělo jako prázdnou křišťálovou nádobu, která se plní sluneční tekutinou. Můžete zavřít oči, ale stále udržujte v mysli obraz paprsku. Zlatavé světlo do vás přitéká jako nějaká tekutina. Postupně vám naplňuje chodidla, nohy, trup, ruce, hlavu. Současně se vyplavuje směrem vzhůru všechna usazená (černá) destruktivní tekutina. Z vrcholku hlavy potom přetéká nadbytečná zlatavá tekutina, obtéká tělo a po ní  stéká černá tekutina (nestéká vám po kůži, takže vám nemůže ublížit – tu vám přece pokryla vrstva zlatavé tekutiny, přes kterou k vám černá neproteče). Nechte vytéct všechnu černou energii, pak skrze vás protéká už jenom zlatavá. Na konci je z vás čistá křišťálová nádoba plná konstruktivní zlaté světelné tekutiny (energie).
Můžete si pak ještě rozevřenými dlaněmi omýt tvář studenou vodou.

I když se to může zdát komplikované, tak není. Ty dva tři pokusy, než se to naučíte správně provádět se vám potom mnohonásobně vrátí… Je to jedno z nejjednodušších, ale VELMI učinných cvičení.

Nemáte-li k dispozici slunce, zkuste si představit, jak vám do hlavy stéká bílá konstruktivní energie z vesmíru. Můžete si k tomu představit nad hlavou malou díru / portál / okno, která vede přímo do vesmíru, a skrz které k vám může téci pouze konstruktivní energie (třeba je v něm ještě nějaký filtr propouštějící pouze konstruktivní energii).

Zkrátka představte si to, co vám nejlépe vyhovuje, ale dávejte si pozor na své představy, naučte se rozpoznat konstruktivní energii 😉 většinou ji poznáte podle pocitu – konstruktivní obvykle navozuje příjemné pocity, destruktivní nepříjemné.

Pokud byste se chtěli zkusit napíchnout na nějaký egregor, nebo něco jiného… platí zásada:

Když něčemu nerozumím, nestrkám do toho prsty – čerpejte konstruktivní energii nejlépe z konstruktivních míst.
Pokud si nejste jistí energiemi egregoru (náboženský egregor), dejte ruce pryč! Riskovat se v tomto ohledu rozhodně nevyplácí.
Věcí, které si svou neopatrností můžete natáhnout se velice obtížně zbavuje…

Po skončení byste se měli cítit lépe, než na začátku (alespoň nabitější 😉 ).

Osobně jsem toto cvičení používal ranní jízdou MHD v období, kdy jsem byl silně (nejen) energeticky oslabený. Hodně mi takto nabytá energie pomáhala zvládnout celý den.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s