2. Elektro-akupunktura dle Volla – lidsky

Prostě máme nějaký (akupunkturní) bod na dlani, který je spojený s poledníkem (energetickou drahou) např. pravé ledviny. Na tento bod terapeut přiloží hrot elektrody (druhou držíte ve volné ruce).
Podle zjištěné impedance lze jednoduše určit co se asi v orgánu odehrává.
Potom terapeut vytáhne sadu lahviček s jednotlivými látkami (obvykle homeopati), nebo přes kompjútr pustí sadu frekvencí (el. signál s určitou frekvenční charakteristikou, nebo alespoň vhodně modulovaný) a zjistí jaké potvory se ve vás nachází, případně jestli máte dostatek různých látek (vitamínů), nebo jak je na tom váš imunitní systém ve vztahu k jednotlivým patogenům (nebo celým jejich skupinám).

Potom začne projíždět jednotlivé body a objeví, kde přesně se ty potvory nacházejí (a jak dobře se jim daří). Udělá si relativně ucelenou představu o tom, v jakém stavu se nacházíte. Podle zjištěných problémů zvolí sadu frekvencí odpovídající látkám, které by mohly být prospěšné a zjistí, jak by účinkovaly. Vybere užitečné a nahraje je na vhodné médium (sirup) – dostanete lék ušitý doslova na míru.
Případně vám ještě může najít vhodné frekvence pro zappování.

Pokud se věnuje pouze klasické homeopatii, vytáhne hromadu homeopatických přípravků. Zjistí, která koncentrace bude nejvhodnější a vybaví vás hromadou krámů – zaberou, ale terapeut si pěkně namastí kapsu.

pozn. Ačkoliv pojem Elektro-akupunktura znamená spíše stimulaci orgánů elektrickým proudem protékajícím skrz akupunkturní body (a energetické dráhy jednotlivých orgánů), vžilo se toto označení i pro námi rozebíranou (biorezonanční) diagnostickou metodu.

Jedná se o metodu, která umožňuje přesně zjistit původce jakéhokoliv onemocnění, účinky léčiv a vztah jakékoliv látky (substance, nebo i nějakého předmětu – amulety, oblečení….) k vašemu organismu.

Uvědomujete si co to všechno znamená? Relativně dlouhou dobu existuje jedno (více) neinvazivní vyšetření, které dokáže zjistit (nejen) veškeré fyzické příčiny stavu, v němž se nacházíte a nalézt nejvhodnější řešení.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s