Voda jako lék

Říká se, že voda moc nemusí teplo a světlo a měla by být uchovávána v chladu a temnu. To platí, pokud máte čistou vodu bez dat, nebo s konstruktivními daty.

Když takovouto vodu vystavíte slunci, začne se přepisovat její datová hodnota přepisovat. Toho se využívá při tvorbě například Bachových esencí: dáte určité květy do skleněné nádoby s čistou vodou a vše na několik hodin vystavíte slunci – datová hodnota květů přejde do vody. Slunce zde působí jako prostředník, který vše urychluje. To stejné se děje při tvorbě elixírů (místo květu uděláte sluneční „výluh“ z (polo)drahokamu).
Taková voda už není čistá voda (bez dat), ale obsahuje určitý program (data, „vzorec“) – stane se nápojem (drogou, lékem).

Zkusil jsem následující pokus: za slunečného dne přichystal několik sklenic. Do konvice s uhlíkovým filtrem (brita) načepoval vodu. Poté do dvou sklenic nalil vodu. Druhou naprogramoval ( „prosím, abys přijala konstruktivní energii ze slunce“ ) a společně s první odnesl ven vystavit slunečním paprskům.Vodu ve třetí sklenici nechal odstát. Po několika hodinách shromáždil sklenice, k nimž přidal dvě další. Do obou nalil čerstvě přefiltrovanou vodu. Vodu v páté ještě přeprogramoval ( „prosím tě, abys pročistila mé tělo od destruktivních energií“ ). Pak započal s porovnáváním. Nabral trochu do úst, spolkl a snažil se vnímat pocity – jak na něj působí.

Výsledek? Voda vystavená slunečnímu záření za nic nestála. Naprogramovaná byla ještě o něco horší 🙂 (což mne v tu chvíli docela překvapilo). Odstátá byla přesně uprostřed – pít se dala, ale v porovnání s čerstvou žádná sláva. Čerstvá voda v pohodě. Čerstvá naprogramovaná mi přišla o ždibec slabší, ale po chvíli se mi po těle rozlil příjemný pocit (měl jsem dojem relativně silného působení na emocionální složku).

Pokud máte možnost, doporučil bych vám pokus (nebo jeho variaci) zopakovat a udělat si vlastní názor. Je k tomu potřeba 5 sklenic (ideálně stejných), voda z vodovodu a celkově asi 15 minut času. Vaše zkušenost by mě zajímala

Voda tělo čistí jak na fyzické (toxiny, odpad), tak na energetické úrovni: velice dobře přijímá data – a je jedno jestli konstruktivní, nebo destruktivní, takže aby do sebe mohla pojmout destruktivní data / informace, neměla by žádné přebytečné obsahovat.

Můžete ji ovšem naprogramovat, aby plnila určitý úkol:
pomocí vizualizaceštítků se slovy, EM pole podobně jako informatika (informační homeopatika), akustickým signálem – zvukem, nebo pod ni hodit orgonit…

Takto upravená voda není již absolutně univerzálním médiem, ale v tom, na co je naprogramována je extrémně účinná. Vzhledem k tomu, s čím vším se „obyčejná“ voda setká než ji vypijete – pokud není přímo ze studánky, je potřebné ji buď vyčistit a co nejdříve vypít, nebo zkusit přeprogramovat.

Dle zákonu duality máme dále (nejméně) dva možné přístupy, jak vodou uzdravovat:

Buď se prolívat větším množstvím vody (vyplavit bordel, případně držet půst, využívat předchozí postupy), nebo prakticky nějakou dobu vůbec nepít – suchá hladovka, tělo začne bojovat o holé, co nejdelší přežití a bude nucené zaktivizovat mnoho ochranných mechanismů (metoda pro tvrďáky, je potřeba vědět co děláte).

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s