Programujeme vodu

Jako základ použijeme co nejčistší vodu (prohnanou uhlíkovým filtrem).
Potom do ní vložíme určité informace, aby plnila úkol, který potřebujeme.

Osobně na to jdu tímto způsobem:
Když se na vodu ve sklenici zadívám, pokusím se s ní navázat kontakt jako s jednou ucelenou entitou: pouze si uvědomím, že s tou entitou mohu komunikovat, nebo že je to živá bytost, se kterou mohu navázat komunikaci – a která dokáže splnit co potřebuji, když ji o to požádám (tím se vytvoří něco jako energetický kanál).
Potom do ní buď posílám konstruktivní energii (vyvolám konstruktivní emoce a představím si, jak do ní vstupují), nebo ji o něco poprosím („prosím tě,aby jsi pročistila mé tělo od destruktivních energií“) a přitom zkouším cítit konstruktivní (příjemné) pocity (radost / lásku).

Pak ji přiložím k ústům, pořád se do ní dívám a prosím ji, aby mé tělo pročistila. Nebo si jenom představuju, jak voda, kterou polykám, začíná pročišťovat mé tělo od destruktivních energií.
Nakonec je ještě dobré při močení vodě poděkovat za to, co pro mě vykonala („děkuji ti, že jsi pročistila mé tělo od destruktivních energií“).

Zda jste byli úspěšní poznáte jednoduše: po krátké době budete muset navštívit záchod (daleko dřív, než normálně při vypití stejného množství vody). A měly by se přidat další projevy – na energetické úrovni ucítíte, jak se tělo čistí, nebo se můžou vyskytnout i fyzické projevy (bolesti břicha). Podle mě je to poznat i na chuti, případně jak lehce se vám voda pije.

Tělo je velice user-friendly („uživatelsky“ přívětivé): pokud je pro vás něco dobré (nebo špatné), obvykle vám to dá vědět pomocí pocitů, takže nemusíte dlouze přemýšlet a špekulovat :)Pokud se povedlo, gratuluji 🙂 Pokud ne, nenechte se tím odradit. Může chvíli trvat, než se všechno správně naučíte provádět (nebo zatím jen neumíte rozeznávat rozdíly). Žádný učený z nebe nespadl. Mě to taky trvalo…
Chce to jen vytrvat a nasbírat zkušenosti.

Práce s energií mi v tomto ohledu do určité míry připomíná autoškolu… Teoretický základ už máte, tak vzhůru cvičit 🙂 Pokud vytrváte, časem budete opravdovými mistry 😉

Obecně síla myšlenky, podle způsobu jejího použití (od nejslabšího po nejsilnější): jenom myslím na určitou větu (mantru) < v duchu ji odříkám < odříkám nahlas <  procítím (případně převedu ji na pocit s určitým emočním nábojem, nebo v duchu odříkám, přičemž se snažím cítit určité (konstruktivní) emoce a spojit si je s tou danou větou).

Teoreticky by nejsilnější bylo pouze usměrnit určité množství energie z vhodného egregoru, a protlačit skrz určitou představu (schéma, in-formu).
Vizualizovat si, jak určité množství energie mění svou podobu (formu) a co ve skutečnosti dělá při styku s určitou oblastí.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s