Generátory EM pole

Zařízení vyzařující / vytvářející elektro-magnetické pole s určitými vlastnostmi (Plazmový generátor, Teslova cívka).

Prostě se určitou dobu nacházíme v docela silném elektromagnetickém poli, které projde „skrz“ nás, a podle svojí frekvence rozseká určitý organismus / typ buněk. V EM polích jsme prakticky neustále – obvykle jsou MNOHEM nebezpečnější, protože působí prakticky neustále, naše okolí je tímto  elektro-smogem a elekro-signály zcela promořeno.

Tenhle druh záření projde durch člověkem a dostane se všude – u klasických zapperů je s tím problém: přes střeva prochází elektrický proud obtížně, takže pokud v nich chceme sejmout potvory, ne vždy se to podaří, a elektrody na oba spánky si asi taky přikládat nebudeme.

Pokud vnímáme elektrický proud jako třídního nepřítele, tak skrz nás při použití této metody přímo neprotéká, nemusíme nic držet v rukách a ruce lze věnovat bohulibějším činnostem.

Jestliže máme doma nějaké digitální homeopatika, tak je to spolehlivě přepíše a můžeme je zahodit!, nebo je předtím potřeba uschovat do vhodně upravené nádobky: Faradayovy klece – kovové krabice, ale preparáty by neměly přijít do styku s kovem, takže třeba krabici „vypolstrovat“ kusem hadru.

Reklamy

One thought on “Generátory EM pole

  1. Pingback: Zappery – Zapgeny | Bílej vlk

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s