Objevitel

Ačkoliv je MMS známo již mnoho desítek let, člověk, kterému se podařilo dostat jej mezi obyčejné lidi nebyl nikdo jiný než Jim Humble.

Udělal neuvěřitelný kus práce.

Ve svých knihách uvedl mnoho poznatků ohledně MMS a dosti podrobné návody pro různorodé problémy. Sice chvilku trvá, než se tím člověk prokouše, ale stojí to za tu námahu.

Pokud vás zajímají aktuální data, nebo nemáte chuť se prokousávat celou knihou, většinu podstatných věcí lze najít např. na českých stránkách, případně pokud umíte anglicky, zabruste i do anglických vod.

Chloritan sodný i ostatní potřeby se dají velice levně sehnat, jen to chce chvilku hledat a určitě se vám nějaký vhodný shop podaří najít 😉

Jestliže hodláte MMS vyzkoušet, přečtěte si nejprve některou z knih Jima Humbla, případně jeho přátel, ve které jsou podrobně rozepsány zásady užívání.

Případně kontaktujte někoho, kdo má s MMS praktické zkušenosti a používá jej. Ideálně, aby vám osobně (!) ukázal, co a jak dělat, při vašich konkrétních obtížích. A dohlížel na vás alespoň při aktivaci prvních dvou dávek:
pomůže vám to vyvarovat se naprosto zbytečných chyb a ujasnit si podobu správného postupu.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s