Nevyvážené Energetické výměny (NEV)

Ztráty energie způsobené interakcí s ostatními lidmi.
Fungují na principu energetického kanálu.

Kromě něj je nutné vzít v potaz další způsob působení:

Dochází k nim nacházíte-li se v blízkosti jiné osoby: část životní energie se přelije od silnějšího (zdravějšího) člověka k oslabenému – dochází k postupnému vyrovnávání energetických potenciálů.

Začíná se navíc uplatňovat interference (skládání vln) mezi vyzařováním stejných orgánů obou lidí:  informace orgánu zdravého člověka se dostávají k nemocnému orgánu (opravují matrici nemocného podle níž se poškozené buňky rozvinují).

Celkově zdravý orgán předá určité množství energie s informační hodnotou zdravého orgánu – nemocný orgán se uzdravuje (informační hodnota určuje jakým způsobem se může energie projevit).

Samozřejmě to funguje i obráceně: zdravý orgán obdrží informaci nemocného. Pokud je opravdu „zdravý“ (má dostatek „správné“ (konstruktivní) energie), nic zvláštního se nestane.

Problém může nastat při opakovaném častém kontaktu – zvláště jsou-li si blízcí. Je-li orgán navíc oslabený je cizí vliv mnohem znatelnější.

Věci, jež nějakou dobu užíval někdo jiný (auto, bazarové oblečení) jsou mj. prosyceny „energiemi“ předchozího majitele (energetický otisk). Sednete si do cizího křesla a začnete se cítit trochu divně / oslabeně.

Proto je dobré předmět nejprve energeticky očistit:

Drobnější předměty pod studenou tekoucí vodou (5 – 15 min.), větší (auto) tepelným opálením (infračervené záření), nebo silným elektromagnetickým polem: Teslova cívka se vám v garáži asi jen tak povalovat nebude, tak je nutné použít co máme k dispozici – nějaký větší transformátor, nebo jiné silnoproudé zařízení (napadá mě svářečka) 😀

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s