Přírodní zdroje

Z těch „fyzických“ prostředků jde o pohyb, ideálně v přírodě, s dobrou náladou.Vystavení teplotním extrémům (sauna, otužování na sněhu) dostane tělo do kritické situace, takže se musí probrat – začne bojovat o přežití. Má tendenci se zbavovat míst zbytečných energetických úniků (ohniska zánětu).
Sauna je dobrá v chladných obdobích, v zimě se někteří odvážlivci dokonce polévají na sněhu studenou vodou (i při -20° C).

Energii lze čerpat z „přírodních“ zdrojů – slunce, voda, vítr, země, vesmír.

Sluneční energii lze získat pobytem na slunci – sluneční paprsky by měly mít přímý kontakt s pokožkou (mraky, sklo, okno, klasické UV filtry, opalovací krémy: odfiltrují většinu prospěšného záření).

Druhý způsob je přímý oční kontakt.
Ze začátku se používá první hodina po východu, nebo hodina před západem.
Je-li vám ten pohled nepříjemný – „bolí“ – máte silné nutkání zavřít oči, odvraťte zrak. Vyčkejte až bude méně svítit a zkuste to znovu. Po nějaké době si oči zvyknou, ale pořád je dobré hlídat, jakou intenzitu snesete.

Čistá voda je též výborným zdrojem.
Studená sprcha je dobrá nejen po fyzické námaze – chladná voda rozproudí krev a energii po celém těle, navíc vám jí trochu dodá (a odplaví informační balast). Teplá naopak odebere, ale pokožka zase lépe „nasává“ látky obsažené ve vodě – horké koupele (bylinné, solné, zásadité) jsou ideální před spaním.
Vnitřně užitá chladná (čistá – alespoň prohnaná přes uhlíkový filtr) voda může být tělem přeměněna v čistou energii.

Zemskou energii  můžete získávat už přímým stykem chodidel se zemí (ideálně hlínou, skálou – přirozeným podložím země). Dobré obzvlášť pro chlapy (dá se vycítit jak stoupá po páteři. Když je potřeba, úspěšně tlumí nadrženost 😉 ). Pokud si lehnete, tak vás navíc dobíjí přirozený zemský magnetismus.

Vesmírná energie je tělem přijímána v určité míře prakticky neustále. Vědomě ji lze přijímat pomocí myšlenkových obrazů (vizualizace).
Není nutné, aby jste ji křečkovali: stačí, když protéká – jejím pohybem skrz vaše tělo se „indukuje“ aktuálně potřebné množství.

Elektro-magnetismus je kapitola sama pro sebe. EM záření, nebo přímo elektrický proud do vás může napumpovat slušné množství energie. Platí to ovšem pro určité signály, jenž mají specifické vlastnosti (frekvenční charakteristiku)…

Pokud strčíte ruku do zásuvky, tak budete sítí pravděpodobně silně uraženi a nebude se vás chtít pustit…

Lze využívat přirozeného magnetického pole země – prostě si lehnete (ideálně v přírodě) a případně vizualizujete.

Nakonec můžete získat energii od jiné bytosti:
Buď vám ji nějaká dobrá duše pošle (ucítíte nával energie), nebo ji můžete zkusit někomu sprostě krást – tato vám ale moc neprospěje.

To neplatí jen pro lidi a nehmotné bytosti – ale i pro často zneužívané (energeticky znásilňované) stromy.

Ty vám sice mohou poskytnout energii, ale platí zde určitá pravidla. Nelze dojít ke stromu a prostě z něj začít sát energii jako klíště…

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s