Sex

Neuvěřitelně mocným prostředkem na proražení energetických blokád jsou silné (excitované) emoční stavy. Vášnivý sex a plnohodnotný orgasmus je (minimálně z energetického hlediska) jednou z nejúžasnějších věcí – prorazí energetické blokády, které by jinými způsoby byly velmi obtížně odstranitelné. Skrz těla protékají silné energetické proudy, dochází k jejich naprosté harmonizaci – každým z partnerů konečně protéká energie s daty, jichž měl v normálním životě nedostatek (chlap – zemských energií, žena nebeských).

Tohle platí pro sex s Láskou: Snažím se partnerovi DÁVAT (konstruktivní) energii, chci ho učinit opravdu šťastným. Je-li tahle hra oboustranná, energetické toky se násobí a zesilují. Na konci mají oba partneři zharmonizované energetické toky a obrovské množství energie navíc.

Způsob (a účel) – úmysl s jakým sex provozujeme moduluje procházející energetické toky (sami je naší myslí – úmyslem usměrňujeme a ovlivňujeme určitým způsobem) – zemské i nebeské energie (data) lze využít konstruktivním i destruktivním způsobem.

Samozřejmě sex s destruktivním spektrem myšlenek / emocí (chci si jednostranně užít – „ojebat“ partnera, pokořit / ponížit / nechat se ponížit) bude mít naprosto odlišný výsledek (princip BRÁT).

Jedná se prakticky o dost brutální energetický vampyrismus  – energetické toky sice budou silné, ale dojde k jejich pokřivení a jeden z partnerů bude nakonec energeticky znevýhodněn, navíc energii získanou tímto způsobem lze použít opět jen k destrukci (rozkladu).

Masochisté se naučili čerpat energii způsobem, jakým o ni většina z nás přichází. Stejně tak si užít silnou výměnu energií, i když pro ně „nevýhodnou“ (ztrátu /úbytek) – důležitý pro ně je pohyb energie – nezávisle na konečném výsledku.Lidé se sadistickými sklony mají mj. obvykle tendenci energii ve velkém BRÁT.
Takže nejde až o tak „vyváženou, vzájemně se doplňující“ dvojici, jak bývá k slyšení…

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s