Způsob vysávání

Démon: bytost obvykle energeticky parazitující na každém, kdo jim to umožní.

Často se pro zprůchodnění energetického kanálu, jímž můžou vysávat, stačí „správně naladit“. Energetický vampyrismus je založen na principu BRÁT, takže nalazení nastane hlavně ve chvílích, kdy destruktivně myslíte (ideálně prožíváte silné destruktivní emoce):  pomocí rezonance dojde ke zprůchodnění kanálu (a vysávání může započít).

Potvora vás navíc může začít různými způsoby „pošťuchovat“: našeptávat / radit co máte dělat, strašit, kousat, dělat problémy, nebo jakýmkoliv způsobem na sebe upoutat pozornost…

Vynaloží prostě určité množství energie, aby z vás vydoloval mnohem víc (většinou ví co na vás platí, koneckonců je to jeho způsob obživy / má to v popisu práce).

Takovým klasickým způsobem lazení bývá strach, nebo úlek – když vás vyděsí, tak jste mu poslali dávku energie s jejíž pomocí může pokračovat ve „strašení“ (a krmění sebe sama).

Jestli na jeho hru nepřistoupíte, uvědomí si, že zbytečně plýtval energií – buď vás nechá na pokoji (časem to možná zkusí znovu), nebo se naštve a pokusí se zaútočit s daleko větší razancí – opět je jen na vás, zda přistoupíte na jeho hru a pošlete mu krmnou dávku energie…

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s