Dávkování

Závisí na tom, k jakému účelu chceme MMS použít:
* pozn. 1 kapka MMS = 1 kapka NaClO2 + 1 kapka 50% roztoku kyseliny citronové


Bakteriální infekce: např. při úrazech, 2-3 jednorázové dávky, 1-2 kapky na každých 25 kg hmotnosti (člověk vážící kolem 50 kg = 4 kapky), rozestup 1 – 1,5 hodiny, ideálně před spánkem. (Osobně používám 4 kapky, poté 6 kapek, případně ještě 5 kapek).


Parazitální zátěž: (malárie) použít 15 aktivovaných kapek 3 x v rozestupu několika (4)hodin.
Dobrá věc je rozdrcený hřebíček s práškovým zázvorem 1:1. 1 lžíce 2 – 3 krát denně po dobu několika dní).


Hadí / potravinový jed – každých 15 minut jednu únosnou dávku.


Virové infekce: (nachlazení, chřipky) Zde je potřeba 1 dávka každou 1 – 1,5 hodiny (minimálně 8-10 dávek/den) složená ze 3 kapek MMS, hlavní je pravidelnost – tělo potřebuje neustálý přísun, než viry postupně „vyhladoví“ ( po 1,5 hodině je všechen chlor-dioxid přeměněn na sůl a vodu).
Většina lehčích onemocnění zmizí po pár dnech (Pokud můžete, udělejte si „léčebný“ týden), u horších věcí jsou to řádově 2 – 3 týdny.


HIV / AIDS – Platí to co pro virové infekce – jen je potřeba MMS užívat nepřetržitě 3 týdny. (Každou hodinu 3-6 kapek, nejméně 8 hodin po sobě denně).
Tento postup zatočí s většinou těžších onemocnění.


Rakovina: pro ty nejtěžší onemocnění a choroby bezprostředně ohrožující život je to o něco komplikovanější:
Začíná se na 1 kapce, každou dávkou se počet kapek navýší o 1 až do počtu 8 – 10.
Pokud to nebudete snášet, nebo se vám to bude chuťově hnusit, klidně zůstaňte na 5 – 7 kapkách na dávku, ale berte je pravidelně, a občas zkuste zjistit, zda už snesete více kapek.
Při opravdu velké nevolnosti (zvracení, silný průjem – tělo nestačí odvádět toxické látky vzniklé zahubením příliš velkého množství patogenních organismů – herxheimerova reakce (může se občas objevit i u zappingu, nebo koloidního stříbra) snížíme počet kapek na polovinu a opětovně navyšuje.

Takže se bere 1 dávka každou hodinu minimálně 10 hodin denně (!).
K tomu ještě (pokud OPRAVDU víte, co děláte) každé dvě hodiny kapsle s MMS-2 (chlornan vápenatý v tobolkách), případně MMS-3 (smíchání chloritanu sodného (neaktivované MMS-1) s malým množstvím chlornanu vápenatého (MMS-2). Před použitím protřepat, odkapat 5-7 kapek, smíchat s 5 – 7 kapkama 50% aktivátoru, vypít hrnek vody, počkat 30s , naplnit tobolku velikosti 0, zbaštit tobolku, zapít vodou a za chvíli jí znovu prolít hrdlo).

Nemluvňata mohou začít na 1/2 kapky (použijete polovinu „nápoje“ ) každou hodinu.
Platí zde 1 kapka na 25 kg hmotnosti.

pozn. S MMS-2 ani MMS-3 nemám žádné zkušenosti – u MMS-2 je několik problémů, hlavně správně odhadnout množství (různé koncentrace chlornanu vápenatého) a pokud člověk u MMS-2 něco zmatlá, může si opravdu ublížit (proleptat žaludeční stěnu, zatím jsem nenašel odvahu s ním experimentovat), pokud ho hodláte použít, něco si o něm zjistěte a obraťte se na někoho, kdo ho úspěšně používal.

U MMS-1 jsem zmatlal hromadu věcí, než jsem se ho naučil používat, ale rozhodně to je daleko bezpečnější než neuvážené vnitřní užití MMS-2: u něj je potřeba, aby člověk opravdu rozuměl tomu co dělá…Můj nejoblíbenější zásek je tubera ve středním uchu – trvalo mi přes měsíc, než jsem se toho vyhrabal – díky ní jsem se naučil správně používat MMS (v průběhu léčby jsem dělal všecko možné, jen ho nepoužíval, jak se má), a v jednom kuse zappoval (pouštěl do sebe elektrický proud 🙂 ), myslel jsem že to je konečná, ale povedlo se 🙂
Asi mi pomohlo pár andělů (díky 😉 ) a narazil jsem na metody, které opravdu fungujou 🙂
Ten pocit, když   vám doktor řekne, že zánět ustoupil a za pár dní budete OK je prostě úžasný 😀Dobré u rakovin a vážných onemocnění je zkombinovat víc různých metod: Javorový sirup se sodou – provařený, potravinové doplňky (dologran, ořechy, malé množštví kešu, při přestávkách v užívání MMS (syntetický) vitamín C), slunění, vizualizace….

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s